Telefon - 606106305

ELCORPS

Usługi informatyczne dla Firm

Wdrożenie serwera NAS w firmie

Zajmujemy się doborem odpowiedniego serwera na potrzeby państwa firmy oraz wykonujemy pełne wdrożenie w strukturę firmy, aby jak najefektywniej wykorzystać jego możliwości.

Serwer plików NAS, bardzo mocno ułatwi pracę w państwa firmie, instalujemy serwery firmy QNAP lub Synology. 

Serwer ma zadanie chronić dane firmy oraz całe systemy Windows przed przypadkowym lub nie, skasowaniem danych lub w przypadku systemu Windows w komputerze stacjonarnym lub laptopie chroni cały system w przypadku awarii sprzętu lub uszkodzenia dysku komputera. Po wymianie dysku w takim komputerze istnieje możliwość przywrócenia całego systemy z danymi oraz z programami czyli całość w stosunku 1:1. Jest to bardzo duża pomoc w przypadku awarii ponieważ nie trzeba się martwić o dane.  

Wszystkie komputery w państwa firmie mogą robić beckup danych na dyski serwera, a to nie wszystkie jego możliwości. Możliwy jest folder współdzielony (zapisywane w nim pliki widzą wszyscy zainteresowani lub udostępnianie plików, itp.). Dodatkowo poczta korporacyjna, Chat – komunikacja między pracownikami, itp.  Praca zdalna na plikach przez przeglądarkę internetową. Oraz wiele innych możliwości.

Wykonujemy kompletną usługę polegającą na dobraniu odpowiedniego serwera NAS o odpowiedniej mocy, ilości i wielkości dysków oraz podłączeniu go do państwa sieci internetowej jak i konfiguracji. Szkolimy pracowników.

Systemy serwerowe NAS w firmie. Zawsze po montażu serwera NAS wzrasta efektywność pracy w firmie i zadowolenie pracowników. 

Oferujemy też wsparcie techniczne, na miejscu u klienta w firmie lub zdalne. 


Zalety:

Synchronizacja plików między urządzeniami np. komputery, laptopy, tablety, telefony.

Kopia zapasowa wszystkich urządzeń.

Odzyskiwanie danych po awarii.

Dostęp do danych z przeglądarki internetowej.

Poczta korporacyjna.

Chat firmowy, na komputerze, w przeglądarce, na telefonie.

Notatki.

Własny firmowy CRM.

Przewiń na górę