ENERGA-OPERATOR

Energa Operator         Cennik

Energa Operator        

Pomagamy w wypełnieniu i złożeniu wniosku przyłączeniowego w Zakładzie Energetycznym Energa Operator oraz załatwiamy szybkie i sprawne podpisanie umowy kompleksowej na założenie licznika energii elektrycznej.

Pomagamy przy wnioskach o rozdział instalacji, zwiększenie mocy przyłączeniowej, zasilanie nowo projektowanego obiektu, usunięcia kolizji. Prowadzimy sprawy od złożenia wniosku do podpisania umowy na dostawę energii elektrycznej. Przy skomplikowanych sprawach podpowiemy najlepsze rozwiązanie. Przyjazd z daleka i szukanie właściwego biura obsługi gdzie można złożyć wniosek wraz z odpowiednimi dokumentami może spowodować ból głowy - my zrobimy to za Ciebie.

Oferujemy najlepsze metody kontaktu, e-mail, telefon. Na bieżąco informujemy na jakim etapie jest prowadzona sprawa przez Dział Przyłączeń.

 

Zajmujemy się prowadzeniem sprawy przyłączeniowej od złożenia wniosku po jego realizacje.

 

Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

 

Cennik

 

Koszt usługi związanej z prowadzeniem sprawy dotyczącej rozdziału instalacji i zwiększenia mocy to 150 zł. netto

Koszt pozostałych usług jak zasilenie nowo projektowanego obiektu, usunięcia kolizji to 250 zł. netto

Koszt samego doradztwa związanego z Zakładem Energetycznym dotyczącego wniosków lub innych spraw wynosi 25 zł. - 100 zł. netto w zależności od sprawy.

Uwaga: doradztwo będzie realizowane tylko po wniesieniu opłaty za usługę. Po kontakcie ze mną i ustaleniu szczegółów wpłacają Państwo kwotę na konto nr 74 1020 5558 0000 8202 3068 2725, po zaksięgowaniu opłaty dzwonię do Państwa i udzielam porady.