Telefon - 606106305

ELCORPS

Usługi informatyczne dla Firm

ENERGA-OPERATOR

Pomagamy w wypełnieniu i złożeniu wniosku przyłączeniowego w Zakładzie Energetycznym Energa Operator oraz załatwiamy szybkie i sprawne podpisanie umowy kompleksowej na założenie licznika energii elektrycznej.

Pomagamy przy wnioskach o rozdział instalacji, zwiększenie mocy przyłączeniowej, zasilanie nowo projektowanego obiektu, usunięcia kolizji. Prowadzimy sprawy od złożenia wniosku do podpisania umowy na dostawę energii elektrycznej. Przy skomplikowanych sprawach podpowiemy najlepsze rozwiązanie. Przyjazd z daleka i szukanie właściwego biura obsługi gdzie można złożyć wniosek wraz z odpowiednimi dokumentami może spowodować ból głowy – my zrobimy to za Ciebie.

Oferujemy najlepsze metody kontaktu, e-mail, telefon. Na bieżąco informujemy na jakim etapie jest prowadzona sprawa przez Dział Przyłączeń.

 

Zajmujemy się prowadzeniem sprawy przyłączeniowej od złożenia wniosku po jego realizacje.

 

Doradzimy najlepsze rozwiązanie.


Cennik

Koszt usługi związanej z prowadzeniem sprawy dotyczącej rozdziału instalacji i zwiększenia mocy to 250 zł. netto

Koszt pozostałych usług jak zasilenie nowo projektowanego obiektu, usunięcia kolizji to 350 zł. netto

Koszt samego doradztwa związanego z Zakładem Energetycznym dotyczącego wniosków lub innych spraw wynosi 100 zł. – 200 zł. netto w zależności od sprawy.

Uwaga: doradztwo będzie realizowane tylko po wniesieniu opłaty za usługę. Po kontakcie ze mną i ustaleniu szczegółów wpłacają Państwo kwotę na konto nr 87 1240 5774 1111 0011 0604 9690, po zaksięgowaniu opłaty dzwonię do Państwa i udzielam porady.

Przewiń na górę