Usługi elektryczne:

Oferujemy szeroko pojęte usługi elektryczne, związane z wykonaniem instalacji elektrycznych, ich modernizacją i konserwacją.

Wykonujemy instalacje elektryczne w nowo budowanych obiektach. Wykonujemy instalacje elektryczne, telefoniczne, internetowe, telewizyjne w nowo budowanych domach jednorodzinnych, domach letniskowych. Podpowiemy najlepsze rozwiązania. Posiadamy duże doświadczenie. Wykonujemy kompleksowe usługi.

Zajmujemy się wyniesieniem licznika na zewnątrz budynku, rozdziałem instalacji elektrycznej i założeniem drugiego licznika czy zwiększeniem mocy przyłączeniowej oraz modernizacją instalacji elektrycznej do zwiększonego poboru mocy.

Zajmujemy się wykonaniem zwiększenia mocy przyłączeniowej powyżej 40 kW (przejście na Wielki Odbiór). Wykonujemy szafki licznikowe na układ pół pośredni (z przekładnikami). Podpowiemy najlepsze rozwiązanie. Zajmiemy się dokumentacją techniczną. Kompleksowa usługa aż do podpisania Umowy Kompleksowej lub Umów rozdzielonych (sprzedaż i dystrybucja) w Zakładzie Energetycznym ENERGA.

Doprowadzimy zasilanie do domków letniskowych, do działki letniskowej zarówno linią napowietrzną jak i kablową bez względu na długość.

Doprowadzimy zasilanie na plac budowy.

Doprowadzimy zasilanie do działki letniskowej jako oświetlenie terenu.

Naprawiamy usterki i problemy elektryczne.

W razie problemów doradzimy i podpowiemy najlepsze rozwiązanie.

Pomagamy przy złożeniu wniosku przyłączeniowego w Zakładzie Energetycznym dotyczącym zwiększenia mocy, rozdziału instalacji itp.

Więcej informacji pod zakładką ENERGA OPERATOR.

Pomagamy przy podpisaniu Umowy Kompleksowej o Dostawę Energii (założenie licznika). Ze względu na brak Biur Obsługi Klienta – my załatwimy to za Ciebie.