Telefon - 606106305

ELCORPS

Usługi informatyczne dla Firm

Serwery i pamięci masowe

Zajmujemy się obsługą informatyczną małych i średnich firm, które nie mają własnego pracownika informatycznego. Oferujemy usługi w zakresie budowy oraz zarządzania sieciami komputerowymi. Świadczymy pełne wsparcie przy obsłudze komputerów, systemów Windows i oprogramowania.  

Świadczymy usługi backupu danych firmowych, zabezpieczamy dane lub całe systemy operacyjne przed utratą danych i awariami.

Prowadzimy szkolenia dla pracowników w zakresie obsługi komputera oraz oprogramowania.

 Oferujemy usługi umożliwiające odtworzenie całego systemu operacyjnego Windows w przypadku awarii sprzętu, dysku lub wirusa który np: szyfruje dysk.

Zajmujemy się wymianą wolno działającego dysku HDD na nowy szybki dysk SSD z opcją klonowania całego systemu operacyjnego Windows.

Zajmujemy się doborem odpowiedniego serwera na potrzeby państwa firmy oraz wykonujemy pełne wdrożenie w strukturę firmy, aby jak najefektywniej wykorzystać jego możliwości.

Serwer plików NAS, bardzo mocno ułatwi pracę w państwa firmie, instalujemy serwery firmy QNAP lub Synology. 

Serwer ma zadanie chronić dane firmy oraz całe systemy Windows przed przypadkowym lub nie, skasowaniem danych lub w przypadku systemu Windows w komputerze stacjonarnym lub laptopie chroni cały system w przypadku awarii sprzętu lub uszkodzenia dysku komputera. Po wymianie dysku w takim komputerze istnieje możliwość przywrócenia całego systemy z danymi oraz z programami czyli całość w stosunku 1:1. Jest to bardzo duża pomoc w przypadku awarii ponieważ nie trzeba się martwić o dane.  

Wszystkie komputery w państwa firmie mogą robić beckup danych na dyski serwera, a to nie wszystkie jego możliwości. Możliwy jest folder współdzielony (zapisywane w nim pliki widzą wszyscy zainteresowani lub udostępnianie plików, itp.). Dodatkowo poczta korporacyjna, Chat – komunikacja między pracownikami, itp.  Praca zdalna na plikach przez przeglądarkę internetową. Oraz wiele innych możliwości.

Wykonujemy kompletną usługę polegającą na dobraniu odpowiedniego serwera NAS o odpowiedniej mocy, ilości i wielkości dysków oraz podłączeniu go do państwa sieci internetowej jak i konfiguracji. Szkolimy pracowników.

Systemy serwerowe NAS w firmie. Zawsze po montażu serwera NAS wzrasta efektywność pracy w firmie i zadowolenie pracowników. 

Oferujemy też wsparcie techniczne, na miejscu u klienta w firmie lub zdalne.


ZALETY:

 Synology Drive

Przekształć serwer Synology NAS w własną chmurę prywatną, korzystając z 100% własności danych przy zerowym koszcie dodatkowym.

 Uzyskaj dostęp do plików i ich synchronizacji

Synology Drive to wbudowany uniwersalny portal zapewniający dostęp do danych w dowolnym miejscu i czasie oraz umożliwiający synchronizację wszystkich plików między platformami, w tym Windows, macOS, Linux, Android i iOS.

  • Synchronizuj pliki na żądanie: Oszczędność miejsca i przepustowości sieci.
  • Cofnij się w czasie: Łatwe pobieranie poprzednich wersji udostępnionych plików.
  • Utwórz kopię zapasową danych: Chroń swoje pliki przy użyciu zaplanowanych kopii zapasowych lub w czasie rzeczywistym.

 Współpraca w chmurze prywatnej w czasie rzeczywistym

Synology Office to pakiet narzędzi do współpracy łączący wygodę i użyteczność chmur publicznych z ochronę danych na poziomie chmur prywatnych. Umożliwia bezproblemową pracę przy dokumentach i arkuszach kalkulacyjnych w środowisku chronionym. 

Zaawansowana ochrona na poziomie systemu

Scentralizowane tworzenie kopii zapasowych

Twórz kopie zapasowe komputerów z systemem Windows 7, 8.1 i 10 i zarządzaj nimi za pomocą jednej konsoli.

Tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie typu bare-metal

Chroń punkty końcowe w przypadku przestojów dzięki tworzeniu kopii zapasowych i odzyskiwaniu typu bare-metal wszystkich aplikacji, ustawień i danych.

np: awarii ulegnie dysk w laptopie – wymieniamy dysk na nowy i dzięki odzyskiwaniu typu bare-metal, możemy przywrócić cały system Windows do stanu z przed awarii z wszystkimi programami i ustawieniami.

Przewiń na górę