Telefon - 606106305

ELCORPS

Usługi informatyczne dla Firm

Pozycjonowanie stron SEO

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych w taki sposób aby twoja strona znalazła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwarek takich jak: google, yahoo, bing kiedy klient lub osoba zainteresowana wpisze określone słowa kluczowe (frazę) do wyszukiwarki.

Pozycjonowanie to bardzo skuteczna forma reklamy w internecie. Dzięki niej możemy trafić z ofertą do najbardziej zainteresowanych klientów, którzy codziennie szukają produktów, usług itp. w internecie.

Pozycjonowanie stron SEO to długotrwały proces ale umożliwia on podwyższenie strony w rankingu wyników wyszukiwania. Dzięki temu nasza strona jest codziennie odwiedzana przez większą ilość osób (klientów). A to jeżeli oferujemy usługi lub produkty przedłoży się na nasze zarobki.

Na dzień dzisiejszy w około 85% odwiedzający nasze strony osób pochodzi z wyników wyszukiwania pewnych (określonych) słów kluczowych w wyszukiwarkach. Żadna reklama nie jest tak skuteczna (w telewizji, radiu, prasie) i nie daje tylu efektów jak wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania. Jest to też najtańsza forma reklamy.


PAKIET PODSTAWOWY – Pozycjonowanie strony SEO – 100 zł. miesięcznie (zalecany okres to 12 miesięcy ale to Państwo decydują) – w skład pakietu wchodzi: określenie kilku słów kluczowych (frazy) która by była najbardziej odpowiednia do Państwa strony internetowej. Sprawdzenie Państwa strony pod względem błędów indeksowania, wyszukiwania haseł, sporządzenie mapy witryny itp. (sprawdzenie backlinks, AlexaRank, PageRank)

 

PAKIET ROZSZERZONY – Pozycjonowanie strony SEO z AdWords – 500 zł. miesięcznie – w skład pakietu wchodzi cały pakiet podstawowy plus kampania reklamowa Google Adwords z budżetem 350 zł. miesięcznie (zalecany okres to 12 miesięcy ale to Państwo decydują). Na czym polega kampania AdWords?

 

PAKIET MAKSYMALNY – Pozycjonowanie stron SEO z AdWords – 350 zł. miesięcznie plus ustalana indywidualnie przez Państwa kwota na kampanię AdWords. Więcej informacji na temat kampanii AdWords mogą Państwo uzyskać na naszej stronie klikając w link – Na czym polega kampania AdWords?

 

* – podane ceny są cenami netto.

Przewiń na górę