Zmiana sprzedawcy energii PGE

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej – na czym to polega:

Nasza firma zajmuje się zmianą sprzedawcy energii elektrycznej. Oferta skierowana jest do osób chcących zmienić sprzedawcę energii w firmie. Jak wiadomo rachunki za energię elektryczną pochłaniają sporą część naszych kosztów, dlatego każdy z nas byłby zadowolony gdyby płacił mniej za prąd. Oferty które przedstawiamy polegają na sprzedaży energii elektrycznej z firmy PGE Obrót S.A. PGElcorps

Jeżeli zdecydują się państwo na zmianę sprzedawcy energii elektrycznej to umowa była by podpisana z firmą PGE Obrót S.A. 

Jednak nie wszyscy wiedzą jak zabrać się za zmniejszenie kwoty na rachunku. Najprostszym sposobem jest zmiana dostawcy energii elektrycznej, która dzięki zasadzie TPA (z ang. Third Party Access), umożliwia każdemu Odbiorcy zmianę Sprzedawcy energii elektrycznej bez względu na miejsce poboru prądu!

Możliwość taka istnieje w Polsce dla wszystkich od 1 lipca 2007 roku. Od tego czasu wielu Odbiorców zdecydowało się już na proste i przyjemne oszczędzanie pieniędzy, jednak większość przedsiębiorców nadal nie jest wystarczająco uświadomiona w tak trywialnej kwestii. Od 2007 roku konkurencyjność cen energii oferowanych przez dostawców stale się wzmaga, dlatego dzięki zmianie sprzedawcy możemy zaoszczędzić nawet nie małą kwotę.

Osoby które są zainteresowane zmianą sprzedawcy prosimy o kontakt. Oferujemy pełne wsparcie, dokładnie i szczegółowo wyliczymy ile w ciągu roku można na tym zaoszczędzić pieniędzy i przedstawimy ofertę – to nic nie kosztuje – na końcu to Państwo podejmiecie decyzję czy zmieniacie sprzedawcę energii elektrycznej.