Wdrożenie serwera NAS w firmie

Wdrożenie serwera w firmie         Zalety

Wdrożenie serwera w firmie        

Zajmujemy się doborem odpowiedniego serwera na potrzeby państwa firmy oraz wykonujemy pełne wdrożenie w strukturę firmy, aby jak najefektywniej wykorzystać jego możliwości.

Serwer plików NAS, bardzo mocno ułatwi pracę w państwa firmie, instalujemy serwery firmy QNAP oraz Synology. 

Wszystkie komputery w państwa firmie mogą robić beckup danych na dyski serwera, a to nie wszystkie jego możliwości. Możliwy jest folder współdzielony (zapisywane w nim pliki widzą wszyscy zainteresowani lub udostępnianie plików, itp.). Dodatkowo poczta korporacyjna, Chat - komunikacja między pracownikami, itp.  Praca zdalna na plikach przez przeglądarkę internetową. Oraz wiele innych możliwości.

Wykonujemy kompletną usługę polegającą na dobraniu odpowiedniego serwera NAS o odpowiedniej mocy, ilości i wielkości dysków oraz podłączeniu go do państwa sieci internetowej jak i konfiguracji. Szkolimy pracowników.

Systemy serwerowe NAS w firmie. Zawsze po montażu serwera NAS wzrasta efektywność pracy w firmie i zadowolenie pracowników. 

Oferujemy też wsparcie techniczne, na miejscu u klienta w firmie lub zdalne. 

montaż serwera, NAS, wymiana serwera, firma, dobór serwera, Kętrzyn, Giżycko, Mrągowo, Bartoszyce, Węgorzewo, serwer firmowy w chmurze, firmowy serwer plików, serwery firma, firmowy serwer pocztowy,  

 

 

Zalety

Synchronizacja plików między urządzeniami.

Kopia zapasowa komputera.

Dostęp do danych z przeglądarki internetowej.

Poczta korporacyjna.

Chat firmowy, na komputerze, w przeglądarce, na telefonie.

Notatki.

Własny firmowy CRM.