Telefonia stacjonarna w chmurze NFON

NFON Certyfikat NFON

NFON

Jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy NFON. Zajmujemy się telefonią stacjonarną w chmurze.

Wdrażamy i pomagamy przejść z tradycyjnej stacjonarnej centrali telefonicznej na centralę telefoniczną w chmurze. Dzięki której zmniejszymy koszta i poprawimy komfort pracy.

Nigdy więcej lokalnych systemów telefonicznych. Żadnych długoterminowych umów serwisowych. Płać tylko za te numery, z których faktycznie korzystasz. Taki właśnie jest NFON Cloud Telephone System. To proste: wszystko czego potrzebujesz, to dobre połączenie internetowe, które spełnia podstawowe warunki. Wystarczy podłączyć urządzenia zaaprobowane przez NFON – i gotowe. Masz od razu do dyspozycji ponad 160 funkcjonalności zaawansowanego systemu telefonicznego.

Technologia

Technologia, na której opiera się NFON Cloud Telephone System nazywana jest również Hosted PBX lub IP Centrex. Koncepcja jest prosta: system telefoniczny NFON nie jest zainstalowany lokalnie w firmie – działa w kilku wysoce bezpiecznych zewnętrznych centrach NFON, z którymi komunikacja przebiega w technologii VoIP (Voice over Internet Protocol) za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu jesteś zawsze dostępny dla klientów i partnerów biznesowych. Bardzo proste są relokacja czy ekspansja. Ponadto, uwalniasz zasoby i przestrzeń, związane dotąd z lokalnym systemem telefonicznym. Można korzystać z telefonów biurkowych VoIP, telefonów DECT VoIP lub softfonów VoIP. Ważną zaletą jest to, że telefony sprzętowe mogą być używane również z innymi systemami VoIP, a więc przy zmianie dostawcy usług nie ponosimy niepotrzebnych kosztów.

 Więcej informacji na stronie: https://www.nfon.com/pl

Certyfikat NFON