Chmura danych ELCORPS DYSK:

Świadczymy usługi związane z przechowywaniem danych ze wskazanego folderu w twoim komputerze na zewnętrznym serwerze (chmura danych). Jeżeli boisz się o swoje dane to dobrze trafiłeś. Specjalny program zainstalowany w twoim komputerze będzie na bieżąco wykonywał kopię danych wskazanego folderu i przesyłał na serwer tak abyś w razie uszkodzenia komputera mógł wszystkie swoje dane odzyskać. Dodatkowo masz pełny dostęp do swoich danych z każdego komputera czy laptopa wystarczy, że zalogujesz się z przeglądarki internetowej na swój wirtualny dysk. Serwer przechowuje do 32 modyfikacji kopi twoich plików, nawet jak coś nadpiszesz lub usuniesz to możesz je odzyskać z kopii.

Chmura danych ELCORPS DYSK zapewnia Ci dostęp do Twoich plików z dowolnego miejsca oraz z dowolnego urządzenia. Nie musisz się martwić, że stracisz dane kiedy uszkodzi się dysk twardy lub komputer.

Możesz synchronizować dane na każdym urządzeniu.

Możesz wykonywać zapasową kopię danych w chmurze.

Możesz udostępniać pliki innym użytkownikom.

 

Zapewniamy pełny serwis oraz szkolenie. Pomożemy zainstalować aplikację do obsługi chmury danych oraz przeprowadzimy szkolenie w jaki sposób wykorzystywać 100% jej możliwości. (instalacja na tablecie, smartfonie).

 

Artykuł o chmurze danych ELCORPS DYSK można przeczytać tutaj

 

Oferta:

Konto 30 GBKonto 50 GBKonto 100 GBKonto 200 GBKonto 300 GB
cena 10 zł/msccena 20 zł/msccena 35 zł/msccena 50 zł/msccena 70 zł/msc

Oferta dla studentów:

Jeżeli piszesz pracę dyplomową lub inną i boisz się o utratę swoich danych, możesz na czas pisania pracy wynająć u nas konto 10 GB przez okres 12 miesięcy za jednorazową opłatę 40 zł.

 

Na życzenie można wynająć inną wielkość chmury danych – cena ustalana indywidualnie.

 

* podane ceny są cenami netto.

chmura

chmura Klucz

zabezpieczona